Workshopy
Přihláška
Program
Praktické info
◀ Zpět na Odvaz
dolní oblast vítkovice
Jedenáctý ročník improvizačního festivalu IMPROTŘESK se uskuteční 31. 5. - 3. 6. 2024 v Ostravě. Tento ročník organizuje Divadlo improvizace Odvaz (www.odvaz.eu) pod záštitou České improvizační ligy (www.improliga.cz). Převážná část festivalu se uskuteční v nádherné industriální Dolní oblasti Vítkovice, která patří k nejnavštěvovanějším místům Ostravy a konají se zde mimo jiné také festivaly Colours of Ostrava anebo Beats for Love.

V minulosti se festival konal v Brně (v letech 2011 až 2014), v Milevsku (v letech 2015 až 2018) a v Ostravě (v roce 2019 a 2023).

Pro koho je festival určen?


Festival IMPROTŘESK je určen převážně pro improvizační hráče a herce z celé České republiky, ovšem zúčastnit se může kdokoliv, kdo má o zájem o rozvoj improvizačních a hereckých dovedností. Na výběr je celá řádka workshopů, kolem kterých se primárně točí program celého Improtřesku. Představení organizovaná během festivalu jsou otevřená i pro veřejnost.

Kontakty


Kontaktní osoba:Jakub Krejčí
Telefon:(+420) 721 434 532
E-mail:odvaz@odvaz.eu
Sociální sítě: ► Facebooková stránka divadla Odvaz
► Instagram divadla Odvaz
► Facebooková stránka Improligy
Tisková zpráva:Tisková zpráva ke stažení zde.

dolní oblast vítkovice
(c) Jakub Krejčí 2024 | www.odvaz.eu | www.improacademy.cz | www.klaunfamily.cz | www.kvizplease.cz | ADMIN
Divadlo improvizace ODVAZ a festival IMPROTŘESK jsou podporováni Moravskoslezským krajem, městským obvodem Moravská Ostrava a Přívoz a statutárním městem Ostrava. Děkujeme.

logo msk logo moap logo ostrava logo erasmus plus logo kdykde.cz