logo odvaz Stavíme první kamenné improvizační divadlo v ČR! projekt improvizační divadlo odvaz ostrava hithit POMOZTE NÁM, PROSÍM, ZDE. Novinky
Impro Duo Show: Anička a Kuba

26.1.2022 v 19:00
Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Absolventské představení

30.1.2022 v 19:00
Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Otevřená hodina improvizačních kurzů

1.2.2022 v 17:30
Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Improshow: Dva jsou víc než jeden

2.2.2022 v 19:00
Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Darujte vstupenky na Odvaz a přispějte na rekonstrukci divadla

Koupí vstupenek na představení divadla Odvaz nejen přispějete na rekonstrukci, ale můžete také udělat radost svým blízkým pod vánočním stromečkem.

Jak na to?

Je to jednoduché. Stačí kliknout na náš projekt na portálu Hithit (odkaz zde), zakoupit jeden z balíčků, které jsme pro vás připravili a pak už jen vytisknout odpovídající voucher (viz níže). V případě, že se zde nenachází voucher na balíček, který jste si vybrali, tak nám napište na odvaz@odvaz.eu a my vám jej připravíme.

Co když kampaň na Hithitu neskončí úspěšně?

V tom případě Vám divadlo Odvaz garantuje, že obdarovaný rovněž dostane odměnu z voucheru. Stačí, když nám zaplatíte stejnou cenu, jako byla na portále Hithit, který vám v případě neúspěšného projektu pošle peníze zpátky. Prosíme, kontaktujte nás na odvaz@odvaz.eu a rádi s Vámi vše zařídíme.

Zde si stáhněte vouchery pro tisk:

Voucher na jednu vstupenku na libovolné představení obrázek (.png) pro tisk soubor (.pdf) pro tisk Jeden lístek na představení dle vlastního výběru. A navíc skvělý pocit z přispění na rekonstrukci. To chceš!
Voucher na jednu vstupenku s hrníčkem s logem Odvazu obrázek (.png) pro tisk soubor (.pdf) pro tisk Užijte si některou z našich improshow a při ní si vychutnejte kávu, nebo čaj z vlastního hrníčku s logem Odvazu. Teplý nápoj nikdy nechutnal tak dobře.
Voucher na jednu vstupenku se sladkou tečkou obrázek (.png) pro tisk soubor (.pdf) pro tisk Přijďte se pobavit na naši improshow a vychutnejte si kávičku a dezert upečený s láskou přímo členkami Odvazu. Hřejivý pocit na duši zaručen!
Voucher na jednu vstupenku na první slavnostní představení obrázek (.png) pro tisk soubor (.pdf) pro tisk První představení v novém divadle může být jen jedno a vy můžete být u toho. Zaručujeme skvělou zábavu, raut a afterpárty, na kterou nezapomenete.
Voucher na čtyři vstupenky s kávičkou/čajem obrázek (.png) pro tisk soubor (.pdf) pro tisk Vyberte si libovolné představení a přijďte se ve čtyřech nechat pobavit. Navíc kávička, nebo čaj v ceně. Skvělé menu pro skvělou partu přátel.


voucher divadlo odvaz

(c) Jakub Krejčí 2021 | www.odvaz.eu | www.improacademy.cz | www.klaunfamily.cz | www.weer.cz | ADMIN